W ramach Międzynarodowej Konferencji EMPATYCZNA EDUKACJA - EMPATYCZNA POLSKA zapraszamy na ekskluzywny warsztat dotyczący prowadzenia rozmowy wspierającej i rozmowy motywującej z uczniami i innymi osobami.


Warsztat odbędzie sie jako suplement do programu konferencji, która odbedzie sie w Zduńskiej Woli w dniach 12-13 października 2018 roku. Więcej informacji o samej konferencji znajdziecie TUTAJ

Dzień po konferencji 14 października zrealizujemy całodniowy 7 - godzinny warsztat praktyczny prezentujący wykorzystanie Porozumienia Bez Przemocy oraz empatycnej komunikacji w pracy nie tylko z uczniami, ale także z dziećmi w domu czy też z osobami dorosłymi w relacjach codziennych. Poniżej wszelkie informacje niezbędne do zapoznania sie z warsztatem i zgłoszenia uczestnictwa w nim.


Dla kogo przeznaczony jest warsztat?:
pedagodzy, nauczyciele, studenci, dyrektorzy i inne osoby zainteresowane rozwojem osobistym

Osoby prowadzące:
Stanisław Bobula, Jerzy Rządzki - trenerzy psychoedukacji


Doświadczenie prowadzących; Obaj trenerzy posiadają bogate doświadczenie wynikające zarówno z pracy w szkole jak i wieloletniego dorobku trenerskiego. Od wielu lat wykorzystują Porozumienie bez Przemocy (NVC) w praktyce wychowawczej prowadząc treningi umiejetnosci dla nauczycieli wychowawców oraz menadżerów i dyrektorów.

Treści warsztatu:

W trakcie warsztatu będziemy uczyć się jak wykorzystać NVC do przeprowadzenia rozmowy wspierającej lub motywującej ucznia, nauczyciela czy rodzica. Jak empatycznie wspierać rozmówcę pozwalając mu samodzielnie dokonać wyboru zgodnego z jego potrzebami bez nadużywania naszej przewagi związanej z pozycją (nauczyciela, dyrektora)  w szkole? Jak pomóc świadomie wziąć odpowiedzialność za swoją zmianę i czerpać z niej radość i poczucie wartości.

Będziemy ćwiczyć prowadzenie rozmów odnosząc się do rzeczywistych sytuacji i wyzwań proponowanych przez uczestników.

Trenować będziemy empatię opartą na potrzebach oraz dialog sokratejski  nakierowany na motywowanie rozmówców do zmiany w oparciu o okazywane im wsparcie i zrozumienie w trudnych sytuacjach.


Kwestie organizacyjne:


Czas trwania: 7 godzin dydaktycznych, początek: godz 9.00 - zakończenie godz 15.00

Liczba miejsc: 25 uczestników

Koszt: 150 PLN od osoby.
 

Uwagi: Uczestnicy otrzymują materiały warsztatowe oraz doświadczenie i wiedzę trenerów. Organizatorzy nie zapewniają noclegów i wyżywienia. W trakcie warsztatu zapewniony zostanie podręczny barek z kawą i herbatą.


PROCEDURA ZGŁOSZENIOWA

Zgłoszenia na warsztat przyjmujemy online na podstawie wpłaty zaliczki.

Zaliczka stanowi równowartość opłaty za udział i wynosi: 
                150 PLN

W przypadku rezygnacji z udziału nie późniejszym niż 10 września zaliczka zostanie zwrócona.

Rezygnacja po tym terminie skutkuje zwrotem 50% wpłaconej kwoty.

Zgłoszenia wraz z obowiązkiem wpłaty dokonać można klikając poniższy przycisk ZGŁASZAM SIĘ I PŁACĘ.

Klikniecie tego przycisku oznacza, zgodę na przetwarzanie podanych danych przez MJRConsulting w zakresie niezbednym do realizacji warsztatu (przesłanie informacji oraz wystawienie zaświadczeń. Szczegółowe informacje nt polityki prywatności znajdują się w stopce tej strony.
Po zakończeniu warsztatu dane mogą zostać na Państwa życzenie usunięte.

Powyższe zgody nie dotyczą danych związanych z płatnością a przetwarzanych przez TPay, który jest operatorrem płatności i przechowuje dane dotyczące transakcji.

Po klinięciu poniższego linku zostaniesz przeniesiony na stronę TPay.com w celu dokonania płatności. Po podaniu Imienia i Nazwiska oraz adresu email oraz po zaakceptowaniu regulaminów TPay.com bedziesz mógł wybrać swój bank i dokonać płatności w systemie transakcyjnym

W przypadku problemów ze zgłoszeniem należy kontaktować sie z MJRConsulting pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W przypadku problemów z realizacją płatności przez system TPay własciwym adresatem jest system TPay.