Dla biznesu

Zarządzanie zespołem pracowniczym to zadanie oparte na osobistych kompetencjach wspartych wiedza i doswiadczeniem. Korzystając z doswiadczeń i wiedzy psychologicznej przygotowalismy dla Państwa wyjatkowe szkolenie prowadzace brygadzistów, kierowników i dyrektorów przez kontinuum postepowania szefa w sytuacjach wymagających finezyjnego podejscia do pracownika.

Motywowanie pracowników i angazowanie ich w sposób wspierający kreatywność i zaangazowanie nie sa dzis oparte na nagrodach czy karach, poddwyżkach czy cieciach pensji. Na rynku pracy rządzonym przez pracowników potrzebne jest nowe podejscie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom pracowników i potrzebom firm.

Zarządzanie partycypacyjne w firmie – praktyczne podejście, zarządzanie partycypacyjne w firmie – praktyczne podejście, zarządzanie partycypacyjne w firmie – praktyczne podejście, zarządzanie partycypacyjne w firmie – praktyczne podejście, zarządzanie partycypacyjne w firmie – praktyczne podejście, zarządzanie partycypacyjne w firmie – praktyczne podejście,